Якщо відповідність продукції підтверджено вимогам технічних регламентів України, які на неї поширюються, то ця продукція повинна бути промаркована Національним знаком відповідності. Маркування продукції Національним знаком відповідності є обов'язковою вимогою і виконується виробником або уповноваженим представником – резидентом України до початку його поставки на ринок України.

У випадках, якщо до процедур оцінки відповідності продукції притягувався орган оцінки відповідності (наприклад, проводив випробування зразків продукції, або проводив експертизу технічної документації на виріб, або оцінював систему управління якістю при виробництві виробів), то поряд зі знаком наноситься ідентифікаційний номер органу з оцінки відповідності, уповноваженого на право проведення робіт з відповідним технічним регламентам. Можливо нанесення ідентифікаційних номерів декількох ООВ, які проводили роботи з оцінки відповідності продукції вимогам відповідних технічних регламентів.

Знак відповідності ставиться на незнімну частину кожної одиниці виробу та (або) тару, упаковку, супровідну технічну документацію. Виконання Національного знака відповідності слід здійснювати способами, що забезпечують чітке зображення, стійкість до зовнішніх впливає чинникам, а також довговічність протягом встановленого терміну служби або придатності продукції. Опис та правила застосування Національного знака відповідності визначені постановою Кабінету Міністрів України № 1184 від 30.12.2015.

Постанова Кабінету Міністрів України № 1184 від 30.12.2015.