ТОВ «ЄВРО-ТИСК» виконує роботи з сертифікації, оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів, експертного обстеження (технічного діагностування) та експертизи. Працює в цій галузі з 1993року.

ТОВ «ЄВРО-ТИСК» має необхідний комплект дозволів та уповноважень Держгірпромнагляду України, Держспоживстандару України, Мінекономики України на виконання робіт й надавання послуг з питань охорони праці та промислової безпеки, сертифікації та оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів.

Вміла організація праці дозволяє своєчасно виконувати роботи, забезпечувати чіткість, прозорість їх виконання для замовника. Експертні послуги, сертифікацію, оцінку відповідності продукції, технічні випробування та дослідження здійснюють висококваліфіковані спеціалісти.

В Центрі 50 працівників, серед них – кандидати технічних наук, академики, експерти, аудитори, спеціалісти з неруйнівного методу контролю. Всі фахівці атестовані за визначеним напрямком робіт. Всі робочі місця оснащені сучасним обладнанням. У розпорядженні фахівців є акредитована лабораторія та необхідні сучасні прилади для проведення сертифікації, оцінки відповідності продукції та експертного обстеження.

ТОВ «ЄВРО-ТИСК» є колективним членом Української академії наук, акредитован в Національному агенстві АкредитаціїУкраїни (НААУ) за європейськими нормами ДСТУ ISO/IEC 17065:2014.